Zmiana własności w firmie w Polsce

Właścicielem lub założycielem osoby prawnej w Polsce jest osoba, która stworzyła firmę lub została jej członkiem jako założyciel.
Zgodnie z ustawodawstwem RP, skład każdej osoby prawnej może być wielokrotnie zmieniany, nawet jeśli osoba prawna posiada. osoby tylko jeden właściciel. W takim przypadku konieczna będzie zmiana właściciela firmy w Polsce.

Zmiana właściciela

  • Szybkie przygotowanie dokumentów
  • Szybkie zmiany w KRS
  • Zmiany w dokumentach założycielskich

od 1200 zł.

Zamów usługę

Zmiana właściciela firmy – kilka sposobów

Zmiana właściciela firmy może odbywać się na dwa sposoby:

  1. Po pierwsze, odsprzedając udziały lub całą organizację. W takim przypadku procedura wymaga obowiązkowego notarialnego poświadczenia umowy sprzedaży i dokumentów towarzyszących, więc powinieneś być gotowy do wydawania pieniędzy, gdy zostanie ona sporządzona w ten sposób.
  2. Po drugie, przedstaw nowego założyciela jako członka spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, po czym stary właściciel odchodzi i następuje niezbędna redystrybucja udziałów w organizacji. Ta metoda jest stosowana częściej, ponieważ jest bardziej ekonomiczna i prostsza.

Zalety biura rachunkowego MIA CONSULT GROUP

PONAD 10 LAT

Od ponad 10 lat z powodzeniem działamy w obszarze usług księgowych.

ZESPÓŁ

Współpracują z nami specjaliści ze znajomością języka rosyjskiego i polskiego.

INNOWACJA

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania do budowania procesów biznesowych.

NIEZAWODNOŚĆ

Dajemy gwarantowany wynik dla każdego rodzaju usługi.

Potrzebują Państwo zmienić właścicieli firmy? - Pomożemy

Jeśli chcesz zmienić właściciela lub kilku właścicieli firmy, muszą Państwo wziąć pod uwagę nie tylko finansowe aspekty zadania, terminy. Aby uzyskać wysokiej jakości usługę zmiany właścicieli firmy, skontaktuj się z doświadczonymi specjalistami naszej firmy.