Wirtualny adres dla firmy w Warszawie

Adres siedziby w Polsce jest warunkiem rejestracji firmy w Polsce. Bez adresu siedziby nie będzie możliwe zarejestrowanie firmy i prowadzenie działalności gospodarczej. Siedziba w Polsce to faktyczny adres firmy.

Od kilku lat świadczymy usługi w zakresie uzyskania adresu prawnego w Polsce. Wszyscy nasi specjaliści mają duże doświadczenie, a nasi klienci pozytywnie wypowiadają się o jakości i szybkości naszych usług!

W dokumentach adres firmy w Polsce określany jest jako „adres siedziby”.

Wybierz właściwy adres prawny

Wybierz plan
Cena: 1149 zł./netto

Specjaliści MIA CONSULT GROUP  Sp. z o.o. wybierają najlepszą dla Państwa opcję rejestracji adresu prawnego. Na podstawie Państwa życzeń i możliwości wybiera się, czy lokal będzie wynajmowany, czy też będzie Państwu odpowiadał wirtualny adres prawny.

Jeśli Państwo mają jakiekolwiek pytania dotyczące uzyskania adresu prawnego w Polsce, zawsze mogą zadzwonić do naszych menedżerów.

Zalety biura rachunkowego MIA CONSULT GROUP

PONAD 10 LAT

Od ponad 10 lat z powodzeniem działamy w obszarze usług księgowych.

ZESPÓŁ

Współpracują z nami specjaliści ze znajomością języka rosyjskiego i polskiego.

INNOWACJA

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania do budowania procesów biznesowych.

NIEZAWODNOŚĆ

Dajemy gwarantowany wynik dla każdego rodzaju usługi.

Co daje wirtualny adres prawny w Polsce

  1. Państwo otrzymają pełny adres prawny swojej organizacji w Polsce.
  2. Obejmuje to usługi menedżera, który odbiera korespondencję, odbiera telefony i faksy.
  3. Obniżenie kosztów wynajmu lokalu.
  4. Oszczędność czasu, ponieważ Państwo nie muszą podróżować i przeglądać wszystkich lokali, które można wynająć.
  5. Wszyscy pracownicy Państwa firmy mogą pracować zdalnie, co również jest niewątpliwym plusem zarówno dla firmy, jak i dla nich. Wszystkie negocjacje i spotkania można prowadzić online.

Osoby, które nie mieszkają w Polsce, ale chciałyby tu otworzyć własną firmę, wynajmują wirtualny adres firmy w Polsce, to idealna i racjonalna opcja. Dokumenty podpisać można nawet nie będąc w Polsce, więc ta opcja jest najbardziej przystępna dla zagranicznych przedsiębiorców.

Dla początkujących przedsiębiorców wirtualny adres prawny to najlepsza opcja do zarejestrowania adresu siedziby firmy w Polsce.